środa, 12 kwietnia 2017

Najlepszy rozświetlacz na świecie właśnie pojawił się na polskim rynku!
Rozświetlacz marki Becca to podobno najlepszy tego typu produkt na rynku, a pojawienie się australijskiego brandu w Polsce na pewno będzie hitem tegorocznego wiosennego sezonu. 
Już kilka dni po udostępnieniu go w polskich sklepach online, produkt jest niedostępny z powodu wyczerpania magazynów.  Dlaczego właśnie na temat tego rozświetlacza rozpisuje się wiele blogerów i blogerek i czemu zawdzięcza swoją niekwestionowaną sławę?

It's all about shine

Celem brandu Becca jest podkreślanie kobiecego piękna przy zachowaniu maksymalnie naturalnego efektu. Także ich rozświetlacze, dostępne w wyjątkowych siedmiu odcieniach, gwarantują nam delikatnie rozświetloną słońcem skórę, bez sztucznego efektu lustra. Wykończenie makijażu polegające na muśnięciu policzków tym produktem zdecydowanie pomaga uzyskać wygląd świeży i wpoczęty. W dodatku rozświetlacz Becca polecany jest dla cery nie tylko suchej, ale też i dojrzałej. 
Delikatne drobinki zamknięte w kamieniu pięknie odbijają światło, a brak cięższych, podobnych do brokatu elementów sprawia, że skóra wygląda naturalnie. Także wybór odcieni zwraca naszą uwagę. W zależności od typu urody i pożądanego efektu można zdecydować się na odcienie złota, brązu czy różu, a nawet perłowego srebra. Cena może nie należy do najniższych (ok. 200zł), ale na pewno nie jest wygórowana. Efekty uzyskiwane przy użyciu tego produktu mówią same za siebie. Makijaż sióstr Kardashian, a przede wszystkim Kourtney kreowany jest m.in. przez Mario Dedivanovica, który nie ukrywa, że w jego kufrze zawsze znajdziemy Shimmering Skin Perfector. Natomiast Chrissy Teigen rozświetlacz brandu Becca określiła mianem najlepszego na świecie.

 My wypróbowaliśmy odcienie Champagne Pop i Opal i chętnie będziemy ich używać codziennie ! Szczególnie, że w ostatnich tygodniach słonecznych promieni musimy dostarczać sobie sami ;) 

A może chcesz zacząć przygodę z makijażem jeszcze tej wiosny? Jeśli tak, zapraszamy na trzydniowy kurs Urban Make Up w promocyjnej cenie 490zł w dniach 28-30.04. 

Koniecznie dajcie nam znać jak sprawdzają się u Was kosmetyki brandu Becca i co o nich myślicie!  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz